dzieci

Rekrutacja 2022/2023

 
 

ZARZĄDZENIE Nr 30/2022 PREZYDENTA MIASTA ŁODZI

z dnia 19 stycznia 2022 r. w sprawie ustalenia na rok szkolny 2022/2023 harmonogramów czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkoli, do klas I szkół podstawowych, do oddziałów dwujęzycznych na poziomie klas VII szkół podstawowych i do oddziałów sportowych na poziomie klas IV-VIII szkół podstawowych, prowadzonych przez Miasto Łódź.

 

Zarządzenie Nr 30 2022 harmonogram rekrutacji

 
 
 
 
Szanowni Państwo,
dla wielu z Was i Waszych pociech zbliża się jeden z ważniejszych etapów w życiu: rozpoczęcie nauki w szkole! 📚🎓🎒
Decyzja o wyborze placówki, w której Wasze dziecko będzie czuło się bezpiecznie, a zdobywanie w niej wiedzy stanie się przyjemnością, jest równie ważna. Wychodzimy na przeciw potrzebom Waszym i Waszych dzieci: w naszej szkole uczymy i wychowujemy z pasją! 👩🏻‍🏫 Jednak nasi uczniowie nie żyją wyłącznie nauką… W murach tej szkoły świetnie się bawimy, spędzamy czas na świeżym powietrzu 🌳🌞, jeździmy na wycieczki 🗺, dbamy o swoje bezpieczeństwo, spotykamy się z ciekawymi osobami, organizujemy wspólnie zawody 🏆, pikniki, kiermasze, konkursy, akcje charytatywne 💌. Dbamy o siebie nawzajem. ❣️
Naprawdę dużo się u nas dzieje! Prezentujemy Wam film, w którym pokazujemy część naszej szkolnej rzeczywistości. A to jedynie fragment tego, czego możesz doświadczyć w naszej szkole.
Mamy nadzieję, że niebawem do nas dołączysz. 
Serdecznie zapraszamy!
 
Rekrutacja rusza w maju. O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony www oraz fanpage’a na Facebooku  

 https://www.facebook.com/SP153Lodz

———————————————————————————————-

 
Kolejny film to „Kilka słów o naszej szkole od Przewodniczącej” :
 
nauczyciel