Drodzy Państwo!

Na wstępie chciałem podziękować za cierpliwość, jaką się Państwo wykazujecie w obecnej sytuacji. Jest to wielkie wsparcie dla Nauczycieli, którzy podjęli walkę o zmiany w oświacie.
Zdaję sobie sprawę, że możecie mieć Państwo problemy z organizacją opieki nad dziećmi. W związku z tym informuję, że od piątku (26 kwietnia) będzie działała świetlica szkolna w godzinach 7:00-17:00. Liczba miejsc będzie niestety ograniczona do 25 osób.
Zgłaszanie dzieci na świetlicę będzie się odbywało wyłącznie drogą telefoniczną do wyczerpania miejsc. Mam nadzieję, że skorzystają z tej oferty najbardziej potrzebujący rodzice.
Jednocześnie od piątku będą wydawane obiady szkolne. Także dla dzieci, które nie będą pod opieką świetlicową. Obiady będą wydawane w jednej turze o godzinie 12:30. W tym celu proszę o zgłaszanie chęci uczestnictwa w obiadach z dwudniowym wyprzedzeniem w sekretariacie i ewentualnego opłacenia obiadów, jeżeli wcześniej tego Państwo nie zrobiliście.
Pozdrawiam, jeszcze raz dziękuję za cierpliwość, zrozumienie i przepraszam za utrudnienia.

Dyrektor

nauczyciel

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/sp153/public_html/sp153.pl/wp-content/themes/polgraphic_sp/content-single.php on line 57