Koła i zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2017/2018

 

Drodzy Uczniowie,
zapraszamy, abyście wybrali dla siebie takie koło zainteresowań, które będzie zgodne z waszymi pasjami i zdolnościami.
Wszyscy opiekunowie „kół” powitają Was z wielką radością….

 

Imię i nazwisko Pierwsza godzina Druga godzina
Jolanta
Tułodziecka – Wójcik
Poniedziałek 1h
konsultacje
Czwartek 1h
wyrównawcze Vb
Aneta
Ogińska – Haze
Poniedziałek 6h wyrównawcze IVabc Poniedziałek 7h
konsultacje IVabc
Marcin
Holtz
Wtorek 8h
koło wokalne IV-VII
Czwartek 7h
koło muzyczne IV-VII
Ewa
Przybył
Czwartek 8h
koło informatyczne  IV-VII
Wtorek 4h
konsultacje
Ewa
Oleszczak
Poniedziałek 1h
konsultacje VI-VII
Wtorek 1h
wyrównawcze Vb
Alicja
Krupska
Poniedziałek 1h

Koło „LOCH” VIb, VIIa

Czwartek 7h
konsultacje
Agnieszka
Gajownik
Poniedziałek 8h wyrównawcze IVb, Vab Czwartek 8h
konsultacje
Bożena
Jadczyk – Marszałek
Wtorek 5h zajęcia wyrównawcze Ia Środa 1h
koło origami
Anna
Zajder
Środa 7h
wyrównawcze Ib
Czwartek 5h
zajęcia świetlicowe Ib
Jolanta
Głuszkowska
Wtorek 1h
innowacja IIIc
Środa 1h zajęcia wyrównawcze IIIc
Dorota
Matzner
Poniedziałek 1h
innowacja IIa
Środa 2h
wyrównawcze IIa
Sławomir
Bielawski
Wtorek 7h
zajęcia sportowe
Piątek 6h
konsultacje
Aneta
Kaczmarska
Poniedziałek 7h wyrównawcze IV Poniedziałek 8h wyrównawcze V
Anna
Kwaśniak
Poniedziałek 1h
konsultacje
Piątek 1h
konsultacjeIII klasy
Aleksandra
Polus – Krupska
Poniedziałek 0h
zajęcia sportowe
Środa 10h
zajęcia sportowe
Grażyna
Pychowska
Poniedziałek 7h wyrównawcze Piątek 8h
koło przyrodnicze
Dorota
Glinkowska – Szkudlarek
Poniedziałek 1h
innowacja plastyczna
Środa 8h
wyrównawcze
Agnieszka
Piekarska
Środa 7,8h
koło działań twórczych
Środa 7,8h
koło działań twórczych
Magdalena
Włodarczyk – Walsh
Piątek 7h
wyrównawcze
Piątek 8h
konsultacje
Genowefa
Rojewska
Piątek 13.00-15.00
koło taneczne co II tydzień
Środa 8h
konsultacje IV –VII
Jolanta
Głuszkowska
Wtorek 1h
wyrównawcze
Środa 1h
innowacja
Anna
Walicka
Poniedziałek 6h
zajęcia świetlicowe
Michał
Sajewicz
Piątek 6h

Zajęcia ogólnorozwojowe

Środa 6h

Konsultacje

Małgorzata
Michalska
Wtorek 6h
wyrównawcze
Czartek 1h
wyrównawcze

 

Koło Młodych Przyjaciół Łodzi – jedna wycieczka w miesiącu w soboty – uczestnicy klasy starsze – Dorota Matzner, Jolanta Tułodziecka – Wójcik

 

 

glowa2

 

nauczyciel