Klasy

Klasa I a 

WychowawcaJolanta Głuszkowska

Przewodnicząca – Jagoda Kielan
Zastępcy – Wojciech Urbaszewski, Sandra Gorzkiewicz

Klasa I b 

WychowawcaDorota Glinkowska-Szkudlarek

Przewodnicząca – Katarzyna Biegańska
Zastępca –  Marta Kornacka
Skarbnik – Amelia Tworek

Klasa I c

WychowawcaAgnieszka Piekarska

Przewodnicząca – Spanialska Marianna
ZastępcaJagielska Oliwia

 

Klasa II a 

WychowawcaBożena Jadczyk-Marszałek

Przewodniczący – Wojciech Brodecki
ZastępcaMaja Rudzińska
Zastępca- Michalina Lubecka

Klasa II b 

WychowawcaAnna Zajder

Przewodniczący – Jan Jakóbiec
Zastępca –  Aleksandra Jóźwiak
Łącznik z biblioteką – Agata Latkowska

 

Klasa III a 

WychowawcaDorota Marszałek

Przewodniczący – Kociołek Oliwier
Zastępca– Adrianna Maciaszczyk

 

 

Klasa IV a
Wychowawca – Michał Sajewicz

Przewodniczący-  Adamiak Jagoda, Marcinkowski Franciszek

Zastępca – Rakoca Gabriela

Klasa IV b

WychowawcaElżbieta Plesińska

Przewodniczący – Krzysztof Kołat
Zastępca –  Nikola Kozub
Skarbnik – Jakub Kupczyk, Adrian Owczarek

Klasa IV c 

WychowawcaJustyna Olczyk

Przewodnicząca – Zofia Kwiatkowska
Zastępca –  Julia Brzoza
Łącznik z biblioteką – Daniel Strugiński

Klasa IV d

WychowawcaAneta Kaczmarska

Przewodniczący – Jakub Rudnicki
Zastępca –  Amelia Trojanowska
Skarbnik – Nikola Graczyk

 

Klasa V a 

WychowawcaAleksandra Polus-Krupska

Przewodnicząca –  Natalia Borowska
Zastępcy – Amelia Wojtowicz
Łącznik z biblioteką –  Antoni Stępień

Klasa V b

WychowawcaAgnieszka Gajownik

Przewodnicząca – Klaudia Łuczak
Zastępca –  Patryk Kabat
Skarbnik –  Sandra Sadzik

Klasa V c 

WychowawcaAneta Ogińska-Haze

Przewodnicząca-  Alicja Chmielowiec
Zastępcy – Zofia Krawczyk, Adam Bęckowski

 

Klasa VI a 

WychowawcaSławomir Bielawski

Przewodnicząca –  Karolina Wójcik
Zastępcy – Karolina Olszycka, Klara Pietrzyk 

Klasa VI b

WychowawcaJolanta Tułodziecka-Wójcik

Przewodnicząca – Julia Szewczyk
Zastępca – Marta Sobczyńska
Łącznik z biblioteką – Dominika Śpiewak

 

Klasa VII a 

WychowawcaGrażyna Pychowska

Przewodniczący – Włodarczyk Agnieszka, Deredas Adam

Zastępcy – Błaszczyk Amelia, Bączyński Jan

Klasa VII b 

WychowawcaAlicja Krupska

Przewodnicząca – Lena Osiowy
Zastępca -Kacper Batorski, Patryk Szymczak
Łącznik z biblioteką – Pola Orłowska

 

 

Klasa VIII a 

WychowawcaEwa Oleszczak

Przewodnicząca – Izabela Bogdanowicz
Zastępca – Martyna Woszczyk
Skarbnik – Zuzanna Jomaa

 

 

nauczyciel