dzieci

,,eTwinning School”

Mali eTwinerzy z SP 153 zakończyli kolejny projekt eTwinning.
Projekt był realizowany z okazji 15-lecia programu e Twinning z udziałem uczniów i nauczycieli z kilkudziesięciu placówek z całej Polski. 15-lecie e Twinning stało się okazją do rozwijania umiejętności programowania/kodowania oraz kształcenia kompetencji informatycznych i społecznych. Część zadań projektowych wykonywana była w czasie nauki zdalnej.
W projekcie nie zabrakło aktywności związanych z doskonaleniem wypowiadania się w języku ojczystym. Uczniowie poznali historie programu eTwinning oraz wyrażali swoje opinie na temat współpracy w projektach. Nowatorskie i bardzo atrakcyjne dla uczniów było uczestnictwo w lekcji multimedialnej, stworzonej w aplikacji Nearpood.
Zwieńczeniem pracy naszych wspaniałych e Twinerów jest wspólna fotografia z flagą prezentującą Europejską Odznakę ,,eTwinning School”, która została przyznana naszej szkole za szczególne osiągnięcia i zaangażowanie we współpracę projektową i aktywność w programie.
 
 
nauczyciel

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/sp153/public_html/sp153.pl/wp-content/themes/polgraphic_sp/content-single.php on line 57